Muminki

Muminki

O autorce

Bohaterowie

Muminki na ekranie

Mapa strony

Więcej bajek

Wynajem limuzyn: jest wiele okazji, by zrobić piorunujące wrażenie

Wynajem limuzyn nie musi się ograniczać tylko do ślubów. Jest wiele okazji, na które warto pożyczyć ekskluzywny samochód i poczuć się jak hollywoodzka gwiazda w drodze na oskarową galę.

Limuzyna to znakomite rozwiązanie dla osób spontanicznych, które niewielkim kosztem (ok.100-200 zł) mogą się nieźle zabawić i przeżyć radosne chwile. Takim pojazdem warto np. pojechać na studniówkę, bal absolutoryjny, prywatkę, wieczór panieński lub kawalerski. Limuzyna na wyłączność stanowi fantastyczny prezent dla jubilata albo solenizanta, który lubi spontaniczną zabawę.

W dużych miastach od kilku lat rozwija się wynajem limuzyn. Warszawa oferuje kilkanaście punktów, w których znajdziemy kilka najpopularniejszych modeli tych luksusowych pojazdów: lincoln, hummer, mercedes, jaguar.

W niektórych salonach można spotkać też zabytkowe limuzyny pochodzące z lat 20. i 30. XX wieku, wyprodukowane przez fabryki Forda i Volkswagena. Zjawiając się takim autem na balu sylwestrowym, zrobimy piorunujące wrażenie na pozostałych gościach.

Reklamy

aaa lll