Muminki

Muminki

O autorce

Bohaterowie

Muminki na ekranie

Mapa strony

Więcej bajek

DVD do auta zapewnia, że nasza pociecha będzie miała zajęcie w podróży

Całą pewnością dziecko

Z pewnością każdy rodzic ma pewien problem podczas dłuższej jazdy samochodem. Chodzi oczywiście o dziecko, które nie bardzo może sobie znaleźć miejsce i zajęcie. W wyniku nudy pociecha zaczyna się wiercić i w coraz większym stopniu przeszkadzać kierowcy pojazdu. Dosyć skutecznym remedium na taki stan rzeczy z pewnością może być rozbudowany system multimedialny. Bezwzględnie musi on zawierać DVD do auta.

Co więcej, są stopniu

Nie od dzisiaj wiadomo, że dzieci są niezwykle żywymi oraz niecierpliwymi organizmami. Co więcej, w większości przypadków nie są one w stanie na tyle skupić uwagę, żeby wytrzymać w jednym miejscu przez więcej, niż kilkanaście minut. Takie uwarunkowania sprawiają, że jeżeli nie zadbamy o dawkę rozrywki dla naszej pociechy, każda podróż samochodem może się zmienić w koszmar. W dzisiejszych czasach rodzice nie muszą już tak bardzo głowić się nad sposobem zajęcia dziecka. Wystarczy wyposażyć się w DVD do samochodu i wszystko gotowe.

Sposobem co najmniej dziesiątki minut

Pierwszym z zastosowań DVD do auta jest odtwarzanie filmów. Jeżeli zatem zobaczymy pierwsze objawy znudzenia, czy zniecierpliwienia u dziecka, wystarczy wrzucić do napędu płytę z kreskówkami, czy animowanym filmem. W ten sposób przez co najmniej kilkadziesiąt minut będziemy mieli problem z głowy, bowiem pociecha skupi się na fabule oraz rozwoju akcji. W momencie, w którym wiadomo, że podróż będzie bardzo długa, bezwzględnie należy wyposażyć się w odpowiednią ilość wydawnictw płytowych z filmami dla najmłodszych. Dzięki temu kierowca będzie mógł spokojnie prowadzić, a jazda samochodem stanie się przyjemna.

Zapobiegliwi mama tata chwili

Oczywiście może się zdarzyć także i taka sytuacja, że nasze dziecko znudzi się kreskówkami, które oglądało już kilkanaście razy. W takim przypadku zapobiegliwi rodzice mają zawsze coś w zanadrzu. Planem na czarną godzinę może być podłączenie do ekranu odtwarzacza DVD konsoli do gier. W ten sposób przez całą podróż pociecha będzie mogła wejść w świat wielu plansz, zbierania suwenirów oraz pokonywania wroga. O ile filmom rysunkowym można jeszcze powiedzieć nie, o tyle gier nie odrzuci praktycznie żadne dziecko.

Reklamy

aaa lll